Вікторія Яшан
Рейтинг
+27.59
Сила
89.07

Вікторія Яшан

v-yashan

Дивна дивина: в Коломиї в ямах на дорогах посадили тюльпани

Креативні жителі м. Коломия Івано-Франківської області посадили на дорогах, які потребують ремонту, тюльпани. Таким чином вони хочуть привернути увагу влади.


Відео тут.
Читати далі →

Померла Маргарет Тетчер

Сильний керівник, чуйна людина, яскрава особистість, гарна жінка та чудова мама, прем’єр-міністр Великобританії, якого обирали двічі у 1982 і в 1987, померла на 87-році життя.

"Залізна леді", як часто називали Маргарет, була першою жінкою в Європі, яка стала прем’єр-міністром....
Читати далі →

З 7 по 28 квітня у Чернівецькій області пройде 8 щорічна Всеукраїнська акція "Серце до Серця"

З метою формування здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху в період із 7 по 28 квітня 2013 року в Чернівецькій області заплановано проведення восьмої щорічної Всеукраїнської акції «Серце до Серця», що проходитиме під гаслом ...
Читати далі →

Президент підписав Указ про помилування Луценка

Сьогодні, 7 квітня 2013 року, Віктор Янукович підписав Указ про помилування шістьох осіб. Серед них – Луценко Юрій, колишній Міністр внутрішніх справ, засуджений вироком Печерського районного суду м. Києва від 17 серпня 2012 року.
Також був звільнений колишній Міністр охорони навколи...
Читати далі →

У соціальних мережах закликають молодь виходити на протести за гроші

У вівторок, 2 квітня, опозиція має наміри влаштувати акцію під стінами ВРУ з вимогою призначити дату проведення виборів у Києві. І поки "Удар", "Свобода" і "Батьківщина" заохочують людей морально, в соціальних мережах знайшлися люди, які піднімають на мітинг молодь матеріально. Оплату у розмірі 50 г...
Читати далі →

Віталій Кличко не приїхав до Чернівців

Сьогодні у Чернівцях відбулася акція "Вставай, Україно!". На захід прийшло понад 7 тисяч жителів міста та області. Проте Віталій Кличко не з’явився. Причина цьому – хвороба. Чи справді це так? Та чи був він потрібен у Чернівцях?

Відео Che...
Читати далі →

У дитсадках Чернівців приховують інформацію про епідемію вітрянки

Нещодавно зіткнулась із неприємною інформацією, що дітям, хворим на вітрянку, у довідках для дитячих садочків пишуть за діагноз БРОНХІТ. Поцікавившись у лікарів чому так, батькам відповідають: "Ну, ви ж розумієте... нас у садочках попросили не писати справжній діагноз задля уникнення закриття на кар...
Читати далі →

56-е лютого або Галина Єреміца роздягнулася для першої шпальти

До Вашої уваги перша шпальта газети "Версії". Головне в цьому пості не текст, а фото)


Читати далі →

Віталія Демченка нагородили медаллю "На славу Чернівців"

21 березня на розширеному засіданні правління обласної організації НСЖУ відомий радіожурналіст, публіцист, поет та перекладач, Віталій ДЕМЧЕНКО, отримав медаль "На славу Чернівців".

Цю почесну відзнаку запроваджено Чернівецькою міською радою для нагородження осіб, які активно сприяют...
Читати далі →