Без меж

Перш за все хочу подякувати рєбятам, які організували Вуличний Університет в Чернівцях та Миколі Костиняну за другу лекцію, яка мала назву «Вконтакте VS Facebook». Приємно, що є люди, які готові навчатися і самовдосконалюватися та люди, які діляться своїм досвідом незалежно від пори року, канікул чи відпустки.
Всесвітня павутинка
Кількість користувачів Інтернету сягає 2 мільярдів. З них майже 17 млн українців -42 % дорослого населення нашої державита 58% віком від 10 до 25 років. Хтось у Інтернеті грає ігри, дивиться відео та демотиватори, інші — навчаються, вивчають мови та шукають оригінальні кулінарні рецепти. Кожному — своє. За уподобаннями.
Кожен з нас – унікальний  мікроВсесвіт
Кожна людина має свій світогляд, життєву позицію, смаки та коло спілкування. Ці речі роблять нас унікальними. Та все ж є один метод, який допомагає нам спілкуватися з друзями, знайомитися із новими людьми та самовиражатися. Це — соціальні мережі. Значною їх перевагою є те, що вони стирають межі у спілкуванні з людьми, які знаходяться від нас на далекій відстані. Та попри це є багато недоліків: погіршення зору, залежність, відірваність людей від реального життя, втрата контролю часу.
Мережеві мільйони
На Україну Facebookприйшов десь у 2005-6 рр., Вконтакте у 2006-7. І якщо у світі активна місячна аудиторія першого сайту 900 млн, то другого всього лише 70. Але це не завадило сайту «Вконтакте» забрати 70% аудиторії кран СНД. Чому і за яким принципом люди вибирають соціальні мережі?
Перш за все — потреби. Комусь — розваги, іншим — серйозне спілкування. Ви зрозуміли про яку соц. мережу йшлося. Проте однією негативною рисою є відсутність мультимедійного контенту (пошуку музики та відео)
Проте чи була би вона тоді такою «інтелектуальною» якби несла в собі розважальний контент?
За травневими дослідженнями соціологічної компанії InMind82% опитуваних відвідувачів Інтернету користуються Google, 76 — mail.ru, 74 -VK.com, 57 — Wikipedia, 56 — odnoklassniki, 35 -rozetka і лише 34 Facebook.
В Чернівецькій області сайтом «В контакте» користуються 220 000, Фейсбуком у Чернівцях та в радіусі 25 миль від міста лише 17 600. Більша частина останніх — місцеві. Тобто можна зробити висновок, що на сайті є представники певної такої місцевої тусовки.
Подивимося в таблиці основні відмінності вікових категорій аудиторії мереж.
 
Реєструватися чи ні? І в скількох мережах: ось в чому питання
Неважливо у скількох соціальних мережах ви зареєстровані. Не потрібно гнатися за кількістю. Потрібно просто взяти декілька (найбільш оптимальний варіант — дві) які вам більш до вподоби і просто час від часу бути там активними.
Та не забуваймо виходити за межі і розуміти, що інтернет обмежує наш мікроКосмос і обриває зв'язки зі Всесвітом.
Як казали в одній рекламі: «Наважся зустрітися з друзями вживу, а не онлайн».

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте