"Буковина" - "Металург" 3:2

Після того, як футбольні фанати побували на відкритті арт-скульптури футбольної квітки, дружно пішли на трибуни стадіону «Буковина» вболівати за наших, які зіграли черговий матч першості України з ФК «Металург» (м.Запоріжжя).

Уже на другій хвилині Євген Сантрапінських забив перший гол. Далі збільшити  рахунок наважився Сергій Басов.
Проте «Буковина» не встигла насолодитися своєю подвійною перемогою. Цьому завадив Євген Пісоцький з «Металургу». Потім була заміна і на поле вийшов Жуніор, який вдало подав м*яч Матеушу і той забивав другий гол на користь запорізької футбольної команди. Рахунок на кінець першого тайму залишився 2:2.

Ситуацію врятував Гунчак, через старання якого матч закінчився 3:2.
Арбітром в полі був тернопільчанин Анрій Яблонський. Асистенти- Любомир Харко із Луцька та Олександр Павлінов з Одеси. Четвертим був чернівчанин Микола Левко.