Чому я рекомендую фільм "Срібна Земля"

У попередньому записі я подала більш об´єктивну інформацію про фільм, а зараз хотіла би висловити особисту думку стосовно нього та передати свої емоції, які я пережила під час перегляду.

Фільм вартий уваги хоча б тому, що це один із небагатьох документальних фільмів, відзнятих українськими митцями на території України саме українською мовою про українську історію, створений не за державні кошти ще й у форматі ВВС.

Хоча я не є фахівцем з історії України, а особливо ще й Карпатської, то навіть для таких він є доступним і зрозумілим. Я би його рекомендувала для показу у школах під час вивчення теми історії Карпатської України 1919-1939 років. Адже сама була школяркою і знаю наскільки нудно читати оті однотипні параграфи суцільного тексту, а тут перед тоборю відкриається цілий яскравий світ і ти можеш пережити усі події разом із героями. Ех, якби-то нам на уроках показували такі фільми, я би, певно, мала 200 балів по ЗНО з історії.

Оцінила я його на «8» із «10». Можливо, моя оцінка була би вищою, якби я не пішла на обговорення фільм у прес-клубі. Бо за час презентації моя фантазії собі такого понапридумувала, що під час екранізації фільму я сиділа і думала коли вже моє сфантазоване з´явиться на екрані. Через це трішки була розчарована.

Але вимушена розчарувати і Вас — в Інтернеті фільму не буде. Як зазначив Тарас Чолій, продюсер фільму, «піратство — не сама хороша штука, хоча ми досить часто його витворами користуємось». За десять днів буде створений DVD-диск, де будуть вміщуватися українська, англійська версія фільму та диск із саундтреками.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте