Школа практичної аналітики. День 1


Стандарти і реалії української політичної аналітики.
Анатолій Круглашов,
доктор політичних наук,
завідуючий кафедрою політології і соціології
історичного факультету
Чернівецького національного університету
ім. Ю. Федьковича
''Жити в Україні досить важко, це зовсім інше мистецтво.Від цього життя я короткочасно сивію, роки мої скорочуються, здоров'я не покращується.''
Зважаючи на склад сьогоднішнього політичного апарату державного управління, вищесказані слова Анатолія Круглашова ненайгірше.Те, що найбільше тривожить-відсутність реакції громадян на ті чи інші події у суспільстві.
Політична аналітика в Україні -це профанація та заангажованість.Проте не вся.
Аналітика існує для того, щоб оцінювати ситуації, в якій перебуває той чи інший суб'єкт, суспільна інституція чи держава і з цих оцінок прогнозувати варіанти розвитку цієї ситуації, рішення, які можуть бути оптимальними, спираючись на загрози, потреби та можливості.Вона потрібна не лише політикам-тим, хто приймає політичні рішення, а й тим, хто споживає ці рішення-чим більш демократичною є держава, тим більше народу потрібно вміти аналізувати події.
Суспільство хоче якісної аналітики, але воно не може її оплатити
Перша причина-відсутність попиту аудиторії.
Друга-це те, що панує царство заказух, порнографії, невизначеності.
Не той рівень еліти, освіти культури громадян, в т.ч. політичної.
Підсумувавши лекцію, можна зробити висновок, що:
аналітик-це експерт у своїй справі, фаховопідготовлений, досвідчений спеціаліст, який аналізує подію, виявляє її причини, наслідки та пропонує можливі шляхи вирішення.


Фото Георгія Боднараша

8 коментарів

Альберт Комарі
Ну, по-перше, незрозумілий формат публікації — чи це резюме, чи шось інше…
По-друге, безліч помилок із правопису. Неграмотно.
Напевно, спочатку потрібно навчитися правильно писати, а вже потім публікувати щось. Тим більше, що в цього автора й раніше були проблеми з пунктуацією та орфрграфією. Для журналіста це неприпустимо.
Святослав Вишинський
Формат публікації в авторському блозі може бути яким завгодно — все-таки це не публікація в газеті, журналі чи ін. офіційному виданні. Натомість відсутність проміжків між реченнями та деякі неузодженості між словами справді ускладнюють читання — проте це вже справа автора, наскільки він сам бажає бути прочитаним та сприйнятим. Блог як особистий простір дозволяє ігнорувати читача — на відміну від офіційного видання.
Альберт Комарі
Нажаль, Святе… Таким чином безграмотність може взяти верх… ;((
Вікторія Яшан
Дякую за зауваження.Надалі буду старатися і сто разів перевіряти публікацію перед опублікуванням.
Вікторія Яшан
Якщо є певні зауваження-то пишіть в повідомлення: що саме не так, як краще виправити.І я буду старатися.
Святослав Вишинський
Усе набагато простіше: Ви зазвичай не ставите проміжків між розділовими знаками як у тексті, так і в заголовках. Це, звісно, Ваша особиста справа, однак такий суцільний текст читати майже неможливо. Непотрібно перевіряти «сто разів» — достатньо один раз проставити після кожної коми, крапки і тире проміжок («пробіл»). Здається, це елементарне шкільне правило правопису ніхто ніколи не відміняв — тож дивно, що Ви взагалі не розумієте причини зауважень читачів. Думаю, хтось міг би висловитись і по стилю, але стиль є справою особистою, тож зачіпати цю тему не варто. Звичайно, в блогах, на відміну від якого-небудь редагованого видання, можна ці принципи оминати на догоду власній зручності — однак у більшості випадків це справлятиме негативне враження на читачів, а це вже не у Ваших інтересах, якщо Ви бажаєте бути прочитаною.
Святослав Вишинський
P.S. Те, що Ви (або хтось із Ваших колег) одразу ставлять «мінус» коментарю, який натомість може стати Вам у нагоді, зайвий раз говорить про те, наскільки Ви (або Ваші колеги зі Школи практичної аналітики) насправді бажають учитись. Хоча зауваження не містить нічого екстраординарного — але тільки принципи, котрі є самозрозумілими ще зі шкільної парти.
Ігор Гамаль
дивно, що Ви взагалі не розумієте причини зауважень читачів

ммм… не було такого…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте